Üye Ol - Şifremi Unuttum - Şifre Değiştir

tekzip

1. Site İntergalvano tarafından işletilmekte olup tüm hakları İntergalvano’ya aittir ve O’nun tarafından saklıdır.

2. Erişime açılan site ve site üzerinde erişime olanak verilen yazılım(lar) kullanıcıya ait olduğu gibi, hiçbir garanti, temsil ya da kanunlara göre herhangi bir yükümlülük olmaksızın sunulmaktadır. Kasti suistimal durumu dışında İntergalvano site kullanımı nedeniyle ya da kullanımına bağlı oluşabilecek hasarlardan sorumlu tutulamaz. Her durumda İntergalvano, site kullanımı ile ilgili ya da sitenin kullanımıyla ilişkili dolaylı, kazara veya tesadüfi oluşabilecek hasarlardan sorumlu değildir.
 
3. Site üzerinde yayınlanan her türlü ürün bilgisi ya da diğer bilgi İntergalvano’nun bilgisi dahilindedir. Bu bilgilerin tümü yasal olarak izin verildiği müddetçe İntergalvano ile ilgili hiç bir garanti, temsil ya da sorumluluk oluşturamaz ve kullanıcıyı kendi araştırmalarını ve testlerini yaptırmaktan alıkoymamalıdır.

4. Yazılı olarak belirtilmediği müddetçe İntergalvano’nun genel satış koşulları bu site, içeriği, materyalleri ve bilgileri tarafından değiştirilemez.?

5. Herhangi bir yükümlülük altına girmeden ve önceden belirtmeksizin İntergalvano sorumluluğu tamamen kendi üzerinde olarak herhangi bir zamanda site üzerinde değişiklik yapabilir ya da sitenin herhangi bir bölümünü kapatabilir ve siteyi güncellemek için bir sorumluluğu olduğunu kabul etmez.

6. Diğer sitelere olan bağlantılar İntergalvano tarafından onaylama gerektirmez ve İntergalvano bu sitelerin mevcudiyetinden ve içeriklerinden sorumlu değildir. Bu sitelerin bağlantılarına tıklamak tamamen kullanıcıya ait bir risktir.
 
7. Site ile ilgili her türlü şikayet ve istek, kanun prensiplerine karşı gelmeksizin Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Yönetmelikleri’ne uygun bir şekilde yönetilmelidir.
 
8. Site, NOBİKA Tanıtım ve Reklam Hizmetleri(www.nobika.com) tarafından tasarlanmış ve erişime açılmıştır.
 
Saygılarımızla
 
İntergalvano